Hoogerheide | Huijbergseweg 140 | 4631sw
Vraagprijs € 1.300.000 kk
Verkocht financiering
Op unieke locatie gelegen, volledig gerenoveerde, riet gedekte woonboerderij met diverse bijgebouwen op maar liefst bijna 3 ha grond met eigen natuur (zwem)vijver en bostuin, omringd door natuurgebied.
Een uniek object met zeer veel mogelijkheden.
Er is een lichte horeca vergunning aanwezig (2011-2021 in gebruik als Theetuin), er is een vergunning voor kleinschalige B and B (nooit gebruikt), het pand is zeker geschikt voor dubbele bewoning of als mantelzorgwoning. Maar ook ideaal voor paardenliefhebbers met een grote stal en 2 boxen en als dat nog niet voldoende is zijn er ook 4 hondenkennels aanwezig. Maar wil je gewoon genieten van de rust, de ruimte en de natuur kan dat natuurlijk ook.
Daarnaast in de woning o.a. 2 keukens, 2 badkamers, 5 slaapkamers en een sfeervolle tuinkamer.
Naast de paardenstal is er nog een grote werkschuur, een kapschuur, een groot kippenhok, een voorraadschuur en een carport voor 2 auto?s.
Bent u nieuwsgierig wat dit object nog meer te bieden heeft lees dan verder????????
|
|
Bouwjaar |
1922 volledig gerenoveerd vanaf 2001 |
Perceeloppervlakte |
27859 m2 |
Inhoud |
1352 m3 |
Bijgebouwen |
paardenstal werkschuur kapschuur kippenhok en voorraadschuur |
Aanvaarding |
in overleg |
Aantal kamers | 11 |
Woon oppervlakte | 450 |
Soort woning | woonboerderij |